Gabinet Rehabilitacji Funkcjonalnej i Terapii Manualnej w Nysie

 

Witamy na stronie Gabinetu Rehabilitacji Funkcjonalnej i Terapii Manualnej REHMARK w Nysie. Zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem dysfunkcji narządu ruchu. Terapia obejmuje rehabilitację neurologiczną dzieci i dorosłych, terapię manualną oraz profilaktykę narządu ruchu. Stosujemy międzynarodowe metody terapeutyczne oraz skupiamy się przede wszystkim na efektach terapii. Zapraszamy Serdecznie

 

 

Nasz zespół

 

  mgr Marek Pałetko

 

Jestem fizjoterapeutą.  W swojej pracy kładę nacisk przede wszystkim  na efekt terapii. Łączę wiedzę zdobywaną na licznych kursach z doświadczeniem. Pracuje w oparciu o różne koncepcje terapii. Nie trzymam się sztywno jednej metody.  Nowoczesna fizjoterapia to przede wszystkim całościowe spojrzenie człowieka. Negatywnymi czynnikami wpływającymi na nasz organizm jest nie tylko ciężka praca fizyczna lecz również stres. Ważny jest kompletny wywiad, badanie oraz testy. Każdy pacjent jest jedyny i niepowtarzalny.

 

Tylko indywidualne podejście do każdego pomoże znaleźć Jego własną „drogę do zdrowia”. W swojej pracy nie tylko staram się usunąć problem dolegliwości ale również podać receptę na trwałość terapii przez zajęcia autoterapii. Dobra współpraca pacjenta i terapeuty jest gwarancją sukcesu w terapii oraz umożliwia mierzenie się z najtrudniejszymi przypadkami. Zapraszam Serdecznie!

 

 

  mgr Marzena Pałetko

 

Z zamiłowania i wykształcenia jestem fizjoterapeutką. Pracuję w oparciu o metody neurorozwojowe. Podstawą w pracy z dziećmi jest wnikliwa obserwacja i dokładny wywiad. Ponieważ dzieci to bardzo wymagający pacjenci a każde ma swój własny sposób na rozwój, każdy przypadek rozpatrywany jest w indywidualnym kontekście. Konieczne jest również zachowanie równowagi między praca nad problemami dziecka a jego potrzebami i funkcjonowaniem w środowisku rodzinnym, szkolnym i społecznym. Celem terapii jest maksymalna aktywność i niezależność dziecka a tym samym jego jak najpełniejsze uczestnictwo.

Projektowanie stron internetowych - Agencja interaktywna Hulio.pl